מאמרים

סדנאות בשר

בסדנה זו נכיר לכם ייצור בשר, ריפוי שרירים שלמים, ייצור שרירים שלמים, ייצור סלמי וייצור נקניקיות חזיר קלאסיות. הקורסים יזמינו אתכם גם להצטרף – בדמות כרוב כבוש, זן נקניקים רופף המשמש בבשר חזיר, בקר וכבש. אנו נדריך את התלמידים בטכניקות שונות של נקניקיות, כולל יסודות הכנת הנקניקיות, וכן כמה מגרסאות הנקניקיות הנינוחות יותר בהן אנו משתמשים לחזיר ובשר בקר / כבש, כמו "נקניק חזיר" ו"נקניקיית בשר ".

הם לומדים כיצד למנוע שינוי צבע של בשר

אילו חריגות יכולות להתרחש ואילו מחלות קשורות לבשר ולמוצרי בשר. אנו מודיעים לך על שאריות שהוכנו על ידי האדם כגון חיידקים, נגיפים, פטריות, טפילים וטפילים. קורס זה מכסה גם את השינויים הכימיים שיכולים להתרחש במהלך שחיטת בעלי חיים וגורמים המשפיעים על הרגישות. חיי בעלי חיים יכולים להשפיע על איכות הבשר, כולל האופן בו השימוש בשרירים ותנועתם משפיעים על מרקם וטעם הבשר. חיי בעלי חיים יכולים להשפיע עליו גם במגוון דרכים, כגון האופן שבו השרירים משתמשים במרקמים ובטעמים של הבשר או כיצד הם נעים. חיי בעלי חיים יכולים גם להשפיע על תכונות הבשר, כולל האופן שבו השרירים משתמשים במרקם ובטעם של הבשר או להשפיע על התנועה.

חיי בעלי חיים יכולים להשפיע על איכות הבשר במגוון דרכים

כולל האופן בו השימוש והתנועה בשרירים משפיעים על המרקם והטעם של הבשר או על האופן בו מושפעת התנועה. במובן זה של צמצום הפסולת, הבשר המשמש ללימוד אנטומיה וטכניקות עיבוד מסתיים בחנות הבשר, מתקן המשמש לקורסים הקשורים להערכת בשר. המעבדה מציעה גם כמה סדנאות לציבור באמצעות הרחבת אוניברסיטת מינסוטה, כולל הסדנה השנתית לקציר ועיבוד בשר, וכן מגוון קורסים אחרים. בנוסף לשימוש במתכונים לקורסי הערכת בשר, הם מפעילים גם חדר מכירת בשר בקומה השנייה של המעבדה.
לעוד פרטים בנושא של סדנאות בשר כדאי לבדוק כאן: nysteakhouse.co.il

קורס הבישול הכללי מוגבל לכל היותר ל -32 תלמידים ולכל אחד מ -8 התלמידים יש עמדת מטבח מאובזרת

בסדנת הנקניקיות לכל היותר 12 משתתפים, כך שכולם יכולים להשתתף בה, אך היא פתוחה לכל המעוניינים לבשל ו / או שיש להם תשוקה לתעשיית המזון. הם גם מקיימים את סדנת הסכו"ם עם לפחות שמונה משתתפים, שכל אחד מהם יכול להניח את ידיו על הסכו"ם. וסדנת Charcutiere החזיקה את המספר המקסימלי של משתתפים של 16 איש בחנות הבשרים, כך שכולם יוכלו ללכת לידיים.

המשתתפים צפויים לפקח על עובדים ועל יחידים על סמך הידע והעקרונות שנלמדו בהכשרת מאסטר בשר

בקורסי NCMC, חקלאי מקומי מוכר חיות שלמות לסטודנטים, אשר מצדם לומדים מקצבים מנוסים ומבשלים כיצד להפוך את החיות לכל דבר, החל מצלעות חזיר ועד בייקון. אם אתה יכול להכין בעצמך בשר יבש – נרפא לפלטת הנקניקיות שלך, חשוב על זה כמעין "לוח גבינה" ותראה איזה הבדל אתה עושה. שחקו עם מכונת חיתוך נאה, אבל אם אתם באמת רוצים, חותך בשר איכותי הוא האפשרות היחידה. חשבתי שאחד הדברים הטובים ביותר במחקר זה הוא שהוא בדק מנות חזיר פרמה, כי זה הרבה יותר טוב מנקניקיות יבשות.

חזיר 101 ממומן במשותף על ידי התאחדות יצרני החזיר הלאומית ומכון הבשר האמריקני, כמו גם מינהל המזון והתרופות האמריקני.

באמצעות לימוד טכניקות שחיטה וריפוי אומנותיות

מטרתנו היא לסייע לקהילות לבשל, לאכול ולחיות באופן המשמר ותומך במזון חקלאי לדורות הבאים. באמצעות חינוך, נטוורקינג, מחקר והסברה, GMP בונה קואליציות מגוונות לבשר טוב ומעניק השראה לשינוי – מקבלי החלטות הבונים ותומכים במערכת מזון ברת קיימא, קיימא וקיימת יותר לעתיד. קולקטיבים של בשר עוזרים לתלמידים לחקור דרכים לייצר ולאכול בשר בהתאם לערכים האישיים שלהם, וללמד אותם על תהליך פיתוח "בשר טוב" וכיצד להשתתף בתהליכים המביאים אותו לשולחן. חינוך משותף ושיתוף פעולה בין חקלאים, יצרני בשר, עובדי מזון וצרכנים מציעים דרך יעילה לחשוב מחדש על מערכות המזון שלנו.

אז התחילו את הקורס עוד היום ולמדו את היסודות של חיתוך בשר

עיבוד בשר ותהליך של בשר טוב. התחל את קורס הבשר והחתך שלך עם מודול בנושא מדע ותזונה של בשר, שם תלמד על הרכב הבשר ומונחים כגון שיש. עברו קורס שכולל חותך בשר ופגר ומפרט את הנתחים החשובים והלא אופטימליים ביותר, שאז מחולקים לחתכים קטנים יותר למסעדות ולקמעונאים.